Sport Ndërkombëtar

Rikthehet Larissa Riquelme, premton se do të pozojë nudo nëse Brazili e fiton Kupën e Botës

Larissa Riquelme është një ndër tifozët më të njohura në botë.

Tifozja nga Paraguai u bë e famshme në Kupën e Botës “Afrika e Jugut 2020” teksa e përkrahu Paraguain.

Larissa ka premtuar se do të pozojë nudo nëse Brazili fiton Kupën e Botës 2022 në Katar.

Gazeta angleze “Daily Star” ka shkruar për Larissa Riquelmen. “Zgjodha Brazilin, sepse e dua atë dhe është gjithçka për mua”, u shpreh Larissa, përcjell Shqip.com.

Brazili në çerekfinale do të përballet me Kroacinë.

Kjo sfidë zhvillohet të premten më 9 dhjetor duke filluar nga ora 16:00.

/Shqip.com