Lajme

Raportohet se personi që u gjet pa shenja jete është vëllai i kryetarit të Istogut

Shiriti i policisë
Shiriti i policisë

“RTV Fontana”, medium lokal i Istogut, raporton se personi që u gjet pa shenja jete sot në varrezat në Gurakoc është vëllai i kryetarit Ilir Ferati.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor, teksa me zbardhjen e rrethanave të vdekjes po merret policia dhe prokuroria.

RTV Fontana ka publikuar edhe fotografinë e viktimës.

/Shqip.com