Rozë

“Pushoni, lekët shkojnë e vijnë”, Enca ka disa këshilla për ndjekësit

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhiu, është ndër këngëtaret më aktive në rrjete sociale.

Ajo njihet për jetën luksoze dhe pushimet e shpeshta sidomos në Dubai.

Ndërkaq, së fundmi ajo ka drejtuar disa këshilla për ndjekësit e saj në ‘Instagram’.

Enca u ka sugjeruar atyre të bëjnë pushime, në mënyrë që të ruajnë kujtime të bukura, pasi sipas saj lekët vijnë e shkojnë.

“Lekët shkojnë dhe vijnë por koha jo, dhe ti s’do të jesh kurrë kaq i/e re sa sot”, ka shkruar ajo

“Bëji ato pushimet për shtatë palë qejfe, lëre telefonin, jeto të tashmen, kujdesu për shëndetin mendor dhe shpirtëror”.

Enca është ndër këngëaret më të komentuara në mediat rozë.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022