Rozë

Publikohet “Qef” nga Bardhi e Lumi B

Reperi, Bardhi

Dy rep-artistët e njohur Bardhi dhe Lumi B kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan SHQIP.

“Qef” titullohet kënga e dyshes së famshme, e cila është realizuar edhe me videoklip.

Tekstin dhe melodinë e kanë realizuar vet reperët, kurse producent ekzekutiv është Jetmir Agaj, njëherësh menaxheri i Bardhit.

Për masterizimin u kujdes Nome Entertainment, gjersa producimi dhe tërë këngë u bë në studion SBS.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit të njohur Imagine Films./SHQIP.com