Rozë

Publikohet një foto e Strellës dhe vëllait të Butës pranë një varri

Ngjarja tragjike në Ferizaj preku të gjithë.

Vëllau i reperit Buta, la të vdekur ish mikun e artistit, Gazmend Hysenin, të njohur si Strella.

Dyshohet se shkaku që çoi deri tek vrasja erdhi si pasojë e djegies së veturës së Butës nga Strella e cila kishte vlerën e mbi 70 mijë euro.

Strella nuk ishte shok vetëm me Butën por edhe vëllain e tij Qëndrimin i cili po mbahet në paraburgim.

Në foto shihen viktima, Gazmendi dhe i dyshuari për vrasjen, Qëndrimi pranë një varri.

Pra, Strella dhe Reefa dikur ishin miq të mirë me njëri-tjetrin./Shqip.com