Rozë

Publikohen analizat e Luiz Ejllit të kryera gjatë spektaklit të BBVA?

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Albania, Luizi ka tronditur me rrëfimin e tij se po vuante nga një sëmundje.

Ndërkaq, më pas ai tha se nuk ka asnjë sëmundje, por kishte rrëfyer historinë e shokut të tij.

Ai u dërgua nga produksioni për të kryer analizat dhe pas dy ore rezultuan se ai ka shëndet të plotë.

Kryefjala” ka siguruar përgjigjen e analizave të cilat nuk janë dhe aq në “rregull” sa u fol të martën.

Në artikull thuhet se një nga analizat ka dalë mbi normë dhe është neutrofile, shenjë që tregon sëmundje nga e cila mund të vuajë një person.

/Shqip.com