Rozë Ndërkombëtar

Pse fansat mendojnë se Adele dhe Rich Paul u martuan fshehurazi?

Thashethemet thonë se ai është ai për të cilin ajo tha “Unë bëj”.

Fansat me sy shqiponjë janë të bindur që Adele zbuloi aksidentalisht se ajo dhe i dashuri i saj, Rich Paul, u martuan fshehurazi, raporton Page Six.

Këngëtarja e “Easy on Me” festoi fitimin e Emmy-t të saj të parë me një seri selfie në Instagram të dielën, por një foto tregonte trofeun në tavolinën e saj të kafesë me një aksesor të caktuar që bëri 50.8 milionë ndjekësit e saj në sy.

Sfondi i fotos tregonte një lojë të personalizuar të Rummikub – të cilën fansat kanë vënë re se çifti kënaqet duke luajtur – me etiketën “The Paul’s” në pjesën e jashtme.

“’The Paul’a jeni i martuar?! ”, pyeti një fans.

“Ajo na dha dy njoftime në një postim. E dua energjinë e saj,” komentoi një tjetër, asgjë fitimi i Emmy-t dhe martesa e mundshme.

“‘The Paul’s'” VAJZJA IME ESHTE E MARTUR!” një tifoz i tretë supozoi me entuziazëm.

Megjithatë, apostrofi i gabuar i hutoi edhe më shumë fansat, pasi mund të ishte thjesht një lojë e Palit ose një dhuratë martese nga një i dashur me qëllim të mirë, por gramatikisht injorant.

“Nuk do të ishin të Paulit nëse do të ishin të martuar, do të ishin Pauls,” vuri në dukje një fans.

“Nuk mund të them nëse jam më i emocionuar për këtë apo i mërzitur nga shenjat e këqija të pikësimit,” shkroi një tjetër.

Adele ka mbajtur heshtje për spekulimet dhe përfaqësuesit e saj nuk e kthyen menjëherë kërkesën e Page Six për koment.

Nëse fituesi i EGO-s, 34 vjeç, dhe agjenti sportiv, 40 vjeç, do të lidheshin me martesë, ata do të kishin pasur një angazhim të shpejtë – ose aspak.

Adele mohoi thashethemet e fejesës në kopertinën e saj të Elle të shtatorit 2022  ,  pasi ajo  mbajti një unazë masive diamanti  në Brit Awards në shkurt.

“Unë nuk jam i fejuar. Unë thjesht dua bizhuteri të nivelit të lartë, djalë!” ajo shpjegoi për revistën, duke shtuar më vonë se as ajo nuk ishte e martuar.

“Nuk kam qenë kurrë e dashuruar kështu. Unë jam i fiksuar pas tij, “tha ajo. “Unë patjetër dua më shumë fëmijë. Unë jam një shtëpiake dhe jam një matriark, dhe një jetë e qëndrueshme më ndihmon me muzikën time.”

Këngëtarja e “Someone Like You”  konfirmoi lidhjen e saj  me Paul në korrik 2021, pasi  finalizoi divorcin  nga Simon Konecki, me të cilin ndan djalin 9-vjeçar Angelo./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022