Lajme

Presidentja Osmani pret në takim zyrtarin amerikan Robinson

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim Ndihmës Sekretarin për Byronë Ndërkombëtare për Narkotikë dhe Sundim të Ligjit të SHBA, Todd D. Robinson.

Takimi filloi nga ora 10:00, ndërsa mediat u lejuan të marrin pamje.

Ndërkaq, pas takimit do të ketë deklarim për media.

/Shqip.com