Rozë

Pranoi mandatin e deputetes, reagon zyrtarisht prezantuesja e “Për’puthen”

Moderatorja e “Për’puthen”, Ori Nebijaj, ka pranuar mandatin e deputetes pasi dha dorëheqje Grida Duma.

Pasi u komentua shumë në media, ky pranim i mandatit të deputetes, e që ajo kishte thënë se duhej at mendonte edhe njëherë.

Ndërkaq, Nebijaj ka reaguar për herë të parë, pas dorëzimit të formularit të mandatit të deputetes në KQZ.

“Do të jetë privilegji më i madh i jetës time, të përfaqësoj njerëzit që më besuan dhe votuan për të qenë në Parlamentin e Shqipërisë”, ka shkruar ajo në Instagram.

/Shqip.com