Lajme

Policia në Ferizaj sekuestron një veturë të vjedhur në Norvegji

Njësitet policore kanë identifikuar dhe sekuestruar një veturë e cila ka qenë në kërkim ndërkombëtar, si veturë e vjedhur në Norvegji.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 14:00 në rrugën “Reqaku”, në Ferizaj.

Po ashtu në lidhje me rastin është intervistuar një person.

Lidhur me rastin është intervistuar një person. Poashtu është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

/Shqip.com