Rozë

Policia i ndali në rrugë Ledrin dhe Sarën

Sara dhe Ledri

Ledri dhe Sara janë ndalur nga Policia e Kosovës.

Shkak është bërë shpejtësia e madhe, sipas postimit të blogerës.

“Ledri xhaxhi Polici dhe Radari”, shkruan Sara në videon e publikuar.

Sipas videos mund të shohim se Policia mbase iu ka shqiptuar edhe një dënim.

/Shqip.com