Rozë Ndërkombëtar

Pete Davidson heq tatuazhet kushtuar Kim Kardashian?

Pete Davidson me sa duket i ka hequr tatuazhet e tij kushtuar Kim Kardashian.

Davidson kishte disa tatuazhe dedikuar Kimit, gjatë kohës që ata ishin në lidhje.

Së fundmi, ndjekësit e tij kanë vënë re se ato janë zhdukur kur ai u pa pa këmishë në një udhëtim në Hawaii me të dashurën e tij të re të përfolur Chase Sui Wonders.

Pete kishte gjithashtu të shkruar “KNSCP” ku fansat spekulonin se akronimi përfaqësonte Kim dhe fëmijët e saj: North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Pete nuk ka komentuar ende vendimin për heqjen e tatuazheve.

/Shqip.com