Rozë

Pas një pauze të gjatë, Tuna rikthehet në muzikë

Këngëtarja e njohur Tuna po rikthehet në muzikë pas një pauze të gjatë që mori pasi u bë nënë për herë të dytë.

E tani, Tuna do të vijë me një këngë të cilët e ka folur shumë gjatë që do ta lansojë.

Ajo ka bashkëpunuar me një artist të ri, i cili mban nofkën “The Victor”.

Kënga titullohet “Kthehna”, ndërsa data e publikimit të saj nuk dihet ende.

Këngëtarja ka  dhënë lajmin përmes Instagramit të saj privat dhe fansat duken të jenë entuziast të dëgjojnë artisten përsëri. /SHQIP.com