Rozë

Pas ndarjes Rina nis pushimet, sjell pamje nga atje

Rina Balaj

Duket se pushimet për repern, Rina Balaj nuk kanë të ndalur.

Pas pushimeve të shumta që kishte në Turqi, Greqi dhe në Jug të Shqipërisë ajo tashmë ka shkuar në një destinacion tjetër.

Rina gjendet në Zanzibarin – ku ka postuar edhe fotografi nga atje.

“Ngadalë, ngadalë, hakuna matata.”, shkruhet krah fotove të cilat duken mjaftë atraktive dhe tërheqëse.

Ndryshe, Rina ka disa javë që është ndarë nga i dashuri i saj me origjinë nga Greqia, Sin Boy.

Ishte këngëtarja që u deklaruar se lidhja e tyre më nuk shkonte dhe për këtë kishin vendosur edhe të ndahën./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022