Rozë

Pas ndarjes nga Andi, Melisa nis lidhje të re?

Andi dhe Melisa dikur ishin një nga çiftet më të përfolura në showbiz.

Por, ka kohë që dyshja kanë ndarë rrugët duke e konfirmuar kohë më parë edhe vet ish-çifti.

Teksa ka kaluar pak kohë nga ndarja, duket se Melisa e ka harruar plotësisht Andin.

Ishte një video në ‘TikTok’, që ngriti dyshime lidhur me këtë.

Ajo ishte duke bërë video, teksa një krah i një mashkulli qëndron mbi krahët e saj.

Melisa nuk ka zbuluar më shumë rreth tij, siç duket po e pret momentin e duhur për ta bërë publike.

Përndryshe, Melisa është mjaft aktive edhe në skenën muzikore./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022