Rozë

Pas ndarjes, Blero me një bjonde tjetër

Blero

Këngëtari shqiptar, Blero Muharremi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pas ndarjes me ish-partneren e tij, Afrona Dika.

Blero na ka mbajtur larg gjithmonë nga jeta e tij personale por postimi i fundit në llogarinë e tij në Instagram ka shtuar misterin.

Këngëtari duket se ka nisur një romancë të re dhe sërish me një vajzë bjonde.

Një fotografi e postuar në Instastory tregon se Blero ishte në shoqërinë e një vajze në Gjermani. Në fotografi shihen vetë flokët e gjata dhe të bardha të vajzës në krahë të këngëtarit.

/Shqip.com