Rozë

Pas hyrjes së Atdheut në BBVK, Jasmina “godet” Andin?

Mbrëmë në Big Brother VIP Kosova kishte katër hyrje të reja.

Një nga to ishte edhe ish-konkurrenti i Përputhen, Atdhe Xheravina.

Pas kësaj ka pasur urime të shumta nga miqtë e tij.

Por, Jasmina Kadriu siç duket nuk e ka lënë ende inatin me Andin dhe kjo u vërejte nga fansat pas hyrjes së Atdheut.

“Kemi ndonjë goditje tjetër”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë ku shihen disa lule.

Kjo sipas fansave vjen duke e ditur se Andi dhe Atdheu ka kohë që I kanë prishur raportet.

/Shqip.com