Rozë

Pas ftohjes me Nora Istrefin, shkëputen marrëdhëniet edhe mes Robertit dhe Erës?

Këngëtarja Nora Istrefi dhe muzikanti Robert Berisha janë ndër çfitet që edhe pas ndarjes ende komentohet nga mediat rozë.

Pas ndarjes, Nora dhe Roberti kishin raporte të mira duke mbetur miq, pasi së bashku kanë një vajzë.

Madje, ata janë shoqëruar shpesh bashkë edhe nëpër pushime.

Por, duket se lidhja e re e Robertit me Lauretën prishi balancat mes tij dhe ish-bashkëshortes.

Kjo u vërtetua nga rrjete sociale, ku ish çifti filluan të mos ndiqeshin më.

Por përveç Norës ai nuk ndjek në Instagram as motrën e saj Erën.

Dy artistët nuk ndiqen më në ‘Instagram’. Ata kanë patur një raport të mirë me njëri-tjetrin edhe pas ndarjes së Robertit nga Nora.