Rozë

Pas Bleros, edhe Afrona në një lidhje të re dashurie?

Afrona dhe Blero ka disa javë që janë kryefjalë e mediave rozë – kjo pasi dyshja janë ndarë pas një martesë disavjeçare.

Mirëpo tashmë këngëtari ka filluar një lidhje me një vajzë nga Gjermania.

Tashmë ai në Instgram ka postuar një fotografi më të -duke mos zbuluar fytyrën e saj.

Mirëpo, sic duket edhe modelja ka nisur një lidhje të re, duke u bazuar në fotografinë e fundit në Instagram.

“Urime ditëlindjen J”, shkroi ajo sipër fotos.

/Shqip.com