Rozë Ndërkombëtar

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Paris Hilton është bërë nënë për herë të parë.

Hillton dhe bashkëshorti i saj, Carter Reum, kanë bërë të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Hillton, ka postuar një foto ku shihet mbajtur dorën e foshnjës së porsalindur.

“Ne e dinim se donim të krijonim një familje dhe unë thashë: “Kjo është koha perfekte’, kishte thënë ajo.

/Shqip.com