Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Ilustrim

Për ditën e nesërme parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.

Vende-vende mund të ketë shi të karakterit lokal.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 7 deri në 25 gradë Celsius.

Minimale do të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes./Shqip.com