Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Ilustrim

Për ditën e nesërme pritet që të mbajë mot me diell, por që gjatë pasdites pritet të ketë edhe vranësira.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 15 deri në 32 gradë Celsius.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 15 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 32°C.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe verilindjes, e cila pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi 15-60 km/h!/Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022