Lajme

Parashikimi i motit për ditën e nesërme

Ilustrim

Për ditën e nesërme pritet të ketë ndryshime të vogla të motit, duke mundësuar kushte për riga shiu.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 2 deri në 21 gradë Celsius.

Minimalet gjatë këtyre katër ditëve të ardhshme parashihen të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-21 gradë Celsius.

Statistikat

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022