ShqipBizz

Para dhe pas grimit, bëhet viral transformimi i Rinës

Rina Balaj

Rina ka disa muaj që është duke jetuar në Greqi.

Mirëpo së fundi ajo është kthyer në vendlindje për një projekt të ri muzikore.

Rina për këtë projekt i ka besuar dukjen grimerës, Dafina Nezirit, e cila ka pësuar një transformim mahnitës.

Videon që po bëhet virale, teksa Rina me grimë është për t’u pasur zili.

Kjo për vetë faktin se ajo ka marrë guximin edhe të dal pa grim dhe pa filtera të Instagramit, që më pas është falënderuar edhe nga grimerja e njohur./SHQIP.com