Rozë

Pamje nga përleshja fizike e dy konkurrentëve të Përputhen

Për’puthen ka nisur këte sezon me shumë telashe.

Fillimisht nuk është rahatuar me moderatore dhe më pas konkurrentet këtë vit janë shumë me të tensionuar.

Së fundi një përleshje fizike ka ndodhur mes dy konkurrentëve të Përputhen.

Albi Zhuka dhe Arbër Avdyli janë dyshja që hyn në konflikt mes vete.

Motivet e kësaj përleshje nuk dihen, por që iconstyle.al ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Filimisht dyshja janë përleshur me fjalë duke vazhduar më pas me rrahje fizike

/Shqip.com