Rozë

Pak ditë pas lindjes, Arbana Osmani prezanton për herë të parë vajzën e saj

Arbana Osmani

Arbana Osmani ditë më parë është bërë nënë për herë të tretë.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën, kështu duke e ndarë lajmin me ndjekësit në Instagram.

Moderatorja po ashtu ka zbuluar edhe emrin e këndshëm të vajzën të cilën ka vendosur ta quajë Zoi.

Së fundmi, Arbana ka publikuar dhe videon e parë me të bijën. Teksa mban Zoin në krah, ajo shkruan: “Më në fund pak paqe.”

Përndryshe, nga martesa e parë Arbana ka një djalë, kurse nga e dyta me regjisorin Eduard Grishajn, një djalë e një vajzë./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022