Teknologji

OnePlus Pad mund të lansohet më 7 shkurt

OnePlus po zhvillon një ngjarje të lançimit më 7 shkurt, ku do të shohim debutimin global të flamurit OnePlus 11 , OnePlus Buds Pro 2 dhe potencialisht OnePlus 11R.

Gjithashtu pritet një tastierë OnePlus në këtë ngjarje si dhe një televizor OnePlus 65” dhe tani një burim i besueshëm shton gjithashtu tabletin OnePlus Pad në listën e frekuentimit.

OnePlus Pad është përfolur që nga viti 2021 me spekulimet më të fundit që sugjerojnë një lançim në 2023, shkruan Gsmarena.

Nuk ka shumë informacione për të punuar për sa i përket specifikave këtu, por duke pasur parasysh lidhjet e ngushta me Oppo një Oppo Pad të rinovuar ose Oppo Pad Air me OnePlus markimi nuk do të jetë një lëvizje befasuese.

/Shqip.com