Ekonomi Artikull i Sponsorizuar

Oferta fantastike me Agjensionin Golden Travel! Ju vetëm caktoni datat, ata ju bëjnë ofertën më të mirë

Po planifikoni të udhëtoni në rajon dhe vende të tjera me super oferta të mira dhe të lira, nga Kosova në diasporë dhe anasjelltas?

Agjensioni “Golden Travel” ofron shërbime të cilat tejkalojnë pritshmëritë e udhëtimit standart, oferta grupore, oferta të vikendeve, oferta verore/dimërore si dhe oferta speciale.

Ju i caktoni datat, ata ju bëjnë ofertën më të mirë.

Sipas kërkesave së klientëve, agjensioni përveq biletave përkujdeset edhe për ofertat e hoteleve me çmime të volitshme për Stamboll, Antalya, Bodrum etj.

•           Nisjet mund të bëhen nga:

•           Prishtina

•           Shkupi,

•           Tirana,

•           Zvicra,

•           Gjermania,

•           Austria

•           Belgjika dhe në të gjithë Evropën.

Udhëtoni me Golden Travel me ofertat më të mira për në rivierën Turke.

Antalya , 7 herë në javë gjatë sezonës

Bodrum, 2 herë në javë gjatë sezonës.

Golden Travel edhe jashtë sezonës ofron aranzhmane për Antalia.

Golden Travel, kujdeset për klientët e vetë duke ju ofruar rezervimin, shitjen e biletave për të gjitha destinacionet brenda vendit dhe ato ndërkombëtare me çmime qe të jenë brenda buxhetit qe ju i kërkoni.

FLUTURIME

Udhëtimi përmes aeroportit, Golden Travel ofron bileta të aeroplanit për:

•           Istanbul

•           Ankara

•           Izmir

•           Bodrum

•           Antalya

•           Dubai

•           Helsinki

•           Qipro

•           Gjermani

•           Zvicër etj,

UDHETIME

Golden Travel organizon gjitha llojet e udhëtimeve me Autobus. Udhëtimet tokësore bileta për rajon me autobus si:

Durrës, Tiranë, Shëngjin, Velipojë, Vlorë, Dhërmi, Ksamil, Sarandë, Jalë, Ulqin

Oferta për Vikende gjatë ditës për:

Selanik, Matka, Lumi I Shalës, Brezovicë, etj.

Golden Travel, është e përkushtuar për të ofruar klientëve vlerat më të mira dhe më të kënaqshme të mundshme në të gjitha shërbimet e mundura që mund të ketë një agjension udhëtimesh e niveleve më të larta deri me sot.

Andaj nëse ke një plan për të udhëtuar apo të duhet informacion më shumë për çdo vend të botës apo lidhur me çmimet e udhëtimeve tuaja për çdo destinacion të botës mos humbisni kohe kontaktoni ne Golden Travel.

Golden Travel ju ofron, çmime të arsyeshme dhe oferta speciale për udhëtarë.

Rezervimet e Biletave dhe aranzhmaneve mund ti bëni fizikisht në zyret e Agjensionit i cili ndodhet në Prishtinë, Rr. Bajram Kelmendi’ nr.29. (4 Llullat)

Për më shumë informata në lidhje me ofertat dhe paketat, kontrolloni faqet zyrtare në Facebook dhe Instagramin.

Agjensionin, ‘Golden Travel’ mund te kontaktoni edhe ne kete numer kontaktues:

+383 43 568 858 & whatsapp, Viber, Tel

E-mail: [email protected]

Mos humbisni më tepër kohë, Rezervoni tani për një udhëtim të paharrueshëm!

/Shqip.com