Rozë

Nuk e fsheh më – Enca Haxhia merr dedikimin e ëmbël nga i dashuri

Enca Haxhiu

Këngëtarja , Ruenca Haxhiu tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie.

Ajo më nuk është duke e fshehur dhe ka postuar një dedikim që i ka bërë ai në mëngjes.

“Faleminderit që je e imja,”-shkruhet në letër.

Enca Haxhia gjithmonë ka qenë diskrete sa i përket jetës së saj private dhe asnjëherë nuk ka folur për jetën e saj dashurore.

Mirëpo me këtë veprim të fundit, ajo duket se nuk e ka ndërmend ta fsheh se është shumë e lumtur me marrëdhënien e saj, thjesht po i qëndron larg vëmendjes së tepruar.

/Shqip.com