Rozë

Nuk do ta njihni, ish-konkurrentja e Përputhen “çmend” me pozat provokuese

Aristela Leka,

Konkurrentët e emisionit “Për’puthen” duket që kanë arritur që ta mbajnë famën edhe pas emisionit.

E tillë është edhe Aristela konkurrentet e cila u fut në fund të emisionit, por nuk mori më pak famë se vajzat që kishin marrë pjesë që nga fillimi.

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur me të brendshme të zeza dhe ka pozuar më provokuese se asnjëherë duke marrë një “lum” komentesh dhe pëlqimesh në Instagram.

Gjithashtu, ajo nuk mund të qëndronte pa ngacmuar pak me fjalët e zgjedhura për përshkrim në foto.

“Ti je në mesazhet e tij, unë jam në ëndrrat e tij. Ne nuk jemi njësoj.”, ka shkruar Aristela duke hedhur kështu dyshime se për kë mund t’i ketë këto thumba.

Në anën tjëtër, ajo është përfolur edhe për një lidhje më konkurrentin, Mevlan Shabën por ajo në një intervist i ka mohuar zërat.

Ajo ka thënë së dyshja janë vetëm shokë dhe ajo do të jetë në rolin e modelës në klipin e tij.

Klipi ka kohë që është lansuar dhe mund ta gjeni në platformën Youtube./SHQIP.com