Ekonomi Artikull i Sponsorizuar

Doni të kaloni pushime dimërore të paharruara? Vjen oferta speciale, në “Belle Resort” do gjeni gjithçka për vetëm 35 euro personi

Pushimet, si në verë ashtu edhe në dimër janë momenti më i lumtur për të gjithë ne. Por ndonjëherë ndihemi konfuz se ku do t’i kalojmë apo në çfarë vendi do të qëndrojmë. 

Por ndaj jemi ne këtu, që të jua bëjmë zgjedhjen më të thjeshtë. 

Në “Belle Resort”, në bjeshkët e Deçanit, që tashmë është rrethuar nga dëbora e dendur, do gjeni vendin perfekt për t’u ndjerë si në shtëpi, e mbi të gjitha rrethuar nga ajri i pastër e ishëndetshëm dhe me oferta ekskluzive të vlefshme për rezervimet grupore prej 2 deri në 7 persona.

“Belle Resort” vjen me një ofertë spektakolare. Për vetëm 35 euro personi ju do të përfitoni akomodimin në Villa Bele, mëngjesin, pijet, wi-fi, parkingun falas dhe ecje në shtigje.

Në “Belle Resort”, ju do të gjeni edhe mikpritjen aq të nevojshme, ushqim tradicional krejtësisht bio, vila të bukura, parkun e aventurave, këndin e lojërave për fëmijë, të cilat gjenden në një ambient ku nuk shteron bukuria kurrë!

Nuk kanë fund surprizat në “Belle Resort”, pasi nuk ofron vetëm një akomodim cilësor por është edhe një destinacion perfekt për të apasionuarit pas sporteve të aventurave.

Duke kaluar përmes shtigjeve përpjetë Grykës së Deçanit që përfaqëson ikonën e turizmit në këto anë, do të gjeni përballë pamje spektakolare të grykave, maleve, shkëmbinjve dhe natyrës që ofron ky vend.

Për informacione të mëtejshme telefononi në numrin: 046 500 900.

/Shqip.com