Rozë

Nora Istrefi elegante në setin e ri fotografik

Nora Istrefi

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, vazhdon të jetë ndër figurat më me zë në estradën shqiptare.

Ajo për vite të tëra ka qëndruar aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë momente nga jeta e saj profesionale e personale.

Ndërkaq, në një postim të fundit në Instagram, Nora ka zgjedhur që të shpërndajë një fotosesion të realizuar në mënyrë profesionale.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Nora është parë e veshur me një fustan të bardhë, kurse flokët i ka stiluar në mënyrë që t’i vërehen tiparet e fytyrës.

Postimi i saj mori një sërë komente nga ndjekësit, derisa e komplimentonin për dukjen.

“Ay Caramba” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi si duet mes Gjikos dhe Melinda Ademit. /SHQIP.com