Rozë

Noizy dhe Stresi flasin live pas rrahjes që pësoi anëtari i TBA-së

Noizy dhe Stresi

BMT ish-anëtari i TBA -së e ka pësuar shumë keq nga Stresi.

Kjo pasi ai është rrahur shumë keq nga ai dhe këtë e ka treguar shumë keq vet reperi  në një fotografi në Instagram, ku BMT shihet komplet i gjakosur në fytyrë.

Reperi ishte shprehur se nuk do të shpëtonte paq pasi BMT e kishte sharë disa herë në rrjete sociale.

Pas kësaj kanë hyrë edhe Noziy në live bashkë me Stresin.

@jaofficial04

#fyp #viral #albania #noizy #otr #stresi #bmt

♬ original sound – jaofficial

Ky i fundit dëgjohet duke thënë se duhet ta lënë me kaq, pasi Noizy i thotë se shpreson që u kry me këtë.

Ndërsa Stresi shton: “Familja është e shtrenjtë, asgjë tjetër nuk ka rëndësi”./SHQIP.com