Lajme

Një personit i grabiten para të gatshme në Prishtinë

Policia e Kosovës / Fotografi ilustruese
Policia e Kosovës / Fotografi ilustruese

Një person në Prishtinë ka njoftuar Policinë e Kosovës se një person i maskuar i ka grabitur para të gatshme.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 18:30.

Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se një person i maskuar i ka grabitur para të gatshme dhe është larguar në drejtim të panjohur. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia e Kosovës.

/Shqip.com