Lajme

Një makinë digjet në rrugën e Arbrit

Një makinë digjet në rrugën e Arbrit
Një makinë digjet në rrugën e Arbrit

Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në bypassin e rrugës së Arbrit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në baypasin e Murrizit, ku dyshohet se makina ka marrë flakë në lëvizje.

Paraprakisht dyshohet se makina është djegur për shkaqe teknike.

Aktualisht policia po heton rreth ngjarjes në fjalë dhe shkaqeve që shkaktuan zjarrin.

Fatmirësisht nga zjarri nuk ka pasur të lënduar vetëm dëme materiale.

/Shqip.com