Lajme

Një grua raportohet e zhdukur në Gjilan

Ilustrim
Ilustrim

Një grua është raportuar e zhdukur në Gjilan.

“PERSON I ZHDUKUR- Gjilan / 24.03.2024-20:00.   Me 25.03.2024 një femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

/Shqip.com