ShqipBizz

(Video)- Nëse Adrola Dushi dhe Mevlani martohen, çfarë do të bëjë Capital T?

Capital T, Mevlan Shaba dhe Adrola Dushi

Modelja Adrola Dushi ka disa vite që është përfolur në një lidhje me reperin, Capital T.

Ajo së fundi e ftuar në emisionin  “Më lër të flas” ka folur për jetën sentimentale.

Adrola është përgjigjur në pyetjet nëse është në lidhje me Capital T, por kjo e fundit tha se është në një lidhje të ngushtë me veten e saj duke mohuar.

@infoalbania1 #🇲🇰🇦🇱🥰 #donxhoni #donxhonii #kosova #kosovaalbania #kosovare #prishtina #tirana #durrsi #albania #albaniangirls #kosovatiktok#tirana#tirana🇦🇱 ♬ original sound – Infoalbania1

Por, i ftuar ishte edhe konkurrenti i Perputhen,Mevlan Shaba në cilësinë e kandidatit për burrë për modelën.

Ai tha se nëse Adrola martohet më të, Capital T do të këndojë në dasmën e tyre pasi janë kushërirë.

Kjo gjë nuk i pëlqejë shumë Afrolës e cila vendosi të mos e zgjedhe atë e të bien në pishinë të impovizuar./SHQIP.com