Rozë

Nënë për herë të parë – flet Fifi

Fifi ka disa muaj që është në lidhje me Adis Patushin.

Dyshja janë njoftuar pas daljes nga Big Brother dhe nga ajo kohë dyshja kanë shoqëruar njëri tjetrin në pothuajse çdo vend.

Së fundi dyshja janë përfolur se shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të parë.

Së fundmi, Fifi ka realizuar një “Ask Me” në Instagram, ku ka marr shumë pyetje. Ndër të tjera, ajo është pyetur se kur do të bëhet nënë për herë të parë.

“Kur t’i vijë koha”, ka shkruar Fifi, duke lënë të kuptohet se nuk e kanë në planet më të afërta./

/Shqip.com