Sport Shqiptar

Muja nuk ka debutuar akoma – me Antwerp

Arbnor Muja

Me pesë gusht – Arbnor Muja u zyrtarizua si futbollist i skuadrës belge, Royal Antwerp.

Por, ende nuk ka debutuar.

Madje, sulmuesi shqiptar – nuk ka qenë as pjesë e bankës rezervë.

Arsyeja e kësaj mungese të madhe nuk dihet – teksa nuk është raportuar për ndonjë lëndim.

Muja – njihet për shpejtesinë e madhe dhe aftësitë dribluese.

Sipas disa raportimeve jo-zyrtare, shuma që ka arkëtuar Drita nga shitja e tij – ka qenë 400 mijë euro.

Ai është “prodhim” i Trepçës 89, skuadër me të cilën luajti për herë të parë në Superligën e Kosovës./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022