Lajme

Moti sot, rritje e lehtë e temperaturave

Parashikimi i motit
Parashikimi i motit


Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell.

IHK njofton se në mesditë do të ketë rritje të lehta të temperaturave.

Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe veriperëndimit me shpejtësi 1-8m/s.

/Shqip.com