Lajme

Mot sot i vranët dhe me riga të dobëta shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mban mot i vranët dhe vende-vende me riga të dobëta shiu.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-14 gradë, Do të fryjë erë e lehtë drejtimesh të ndryshme”, njofton IHMK.

/Shqip.com