Rozë

Morena Taraku befason me deklaratën për Stresin

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Stresi është ndër më aktivët dhe të komentuarit.

Stresi po përkrahet mjaft shumë edhe nga publiku si dhe kolegët e tij jashtë shtëpisë.

Ndër miket më të mira të tij, Morena Taraku, ka shprehur qysh në fillim përkrahjen që ka ai për të.

“Ti do qeshësh i fundit. Të premtoj. Të dua vëlla”, ka shkruar së fundmi këngëtarja.

Kujtojmë që Morena dhe Stresi, përveç miqësisë ata kanë realizuar edhe këngë së bashku.

/Shqip.com