Rozë

Momenti kur Bora Zemani thotë se Donaldi në fund s’do ta ketë as atë as Trixën

Bora Zemani

Trekëndëshi Bora-Donald-Trixa po vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes.

Kjo pasi Donaldi dhe Trixa kishin filluar lidhjen e tyre gjatë kohës sa aktori ishte duke u sqaruar me moderatorën pas ndarjes së tyre.

Mirëpo, kjo lidhje nuk zgjati shumë dhe ata u ndanë.

Madje këngëtarja, tashmë ka publikuar këngën dedikuar Donaldit, ku flet për ndarjen e tyre, madje e quan edhe idiotë.

@prrallamemret #tepaperputhurit #prrallamemret ♬ original sound – Prralla me mret

Por, kjo gjë ishte paralajmëruar edhe më parë nga moderatorja në emisionin ‘Përputhen’ duke ia thënë një konkurrenti.

“Mashkulli që luan me dy vajza në fund do të mbetët pa asnjërën”, ka thënë Bora.

Dhe kjo gjë është ka rezultuar e tillë, pasi Donaldi është ndarë më të dyja ato./SHQIP.com