Sport Ndërkombëtar

Modelja britanike dhe LeBron James flirtojnë direkt në ndeshje basketbolli, video bëhet virale

Modelja tërheqëse britanike Sophie O’Neill ka flirtuar në një ndeshje të NBA me basketbollistin LeBron James.

Sophie u bë një yll absolut të rrjeteve sociale gjatë ditëve të fundit.

Në videon e bërë virale modelja tërheqëse britanike shihet duke hedhur shikime intensive dhe provokuese ndaj yllit të Los Angeles Lakers gjatë ndeshjes kundër Houston Rockets, shkruan Shqip.com.

Modelja është përpjekur edhe herë të tjera të afrohet me yllin e NBA, por nuk ia ka dalë.

Gjithsesi, ajo ka fituar shumë përcjellës në rrjetet sociale.

/Shqip.com