Sport Ndërkombëtar

Milan-Napoli – pjesa e parë mbyllet pa gola

Momente nga takimi

45 minuta, asnjë golë.

Ka mbaruar me rezultat 0-0 pjesa e para e derbit Milan-Napoli.

Ani pse rosonerët e patën posedimin e topit dhe lansuan më shumë goditje – rrjetën nuk e tundën dot.

Momente nga takimi

Rezultati aktual nuk i konvenon asnjëres skuadër.

Nëse – shifrat mbesin të njëjta – kuqezinjët mbesin në vendin e katër me 15-të pikë, teksa napoletanët – një pozitë më lartë – por me pikë të njëjta.

Lider aktual në Serie A është Atalanta – që ka grumbulluar 17-të pikë./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022