Rozë

Mevlani konfirmoi lidhjen me këngëtaren kosovare, veprimi i Shqipes për tu habitur

Mevlan Shaba ka arritur që prapë të jetë në qendër të vëmendjes.

Kjo pasi ai tashmë ka filluar një lidhje të re me këngëtaren kosovare, Albulena Ukaj.

Lidhja e tyre u shoqërua me urime të shumta, por dhe me akuza se po përdoret për marketing.

Ishte Shqipja ajo e cila habiti, teksa i uroi atij lidhjen dhe dha mendimin e saj duke thënë se nuk mendon që është duke e përdorur për famë.

Shqipe Hysenaj

Ajo më pas është duartrokitur pasi askush nuk e priste këtë deklaratë nga ajo.

/Shqip.com