Rozë

Mësohet se kur Trixa do të flas për Donaldin dhe jetën e saj

Këngëtari Alban Ramosaj ka vendosur që t’i besojë fansat e tij.

Këtë herë jo si këngëtarë, por në rolin e moderatorit, duke hapur kanalin e tij në Youtube.

Mysafirja e parë sipas Prive do të jetë motra e tij Trixa, që ka ende shumë për të thënë për jetën e saj.

Kjo e fundit pas hyrjes në Big Brother ka qenë një nga personat më të komentuar në media.

/Shqip.com