Rozë

Bora publikon foto me Donaldin dhe konfirmon ribashkimin

Bora dhe Donaldi

Bora dhe Donalkdi janë dy nga emrat më të komentuar në media.

Dyshja pas ndarjës që kishin tashmë kanë pranuar publikisht ribashkimin.

Ishte Bora ajo e cila publikoi një fotografi bashkë me Donaldin, duke vërtetuar që dyshja do të udhëheqin “Dance With Me”.

“Na lini te kërcejmë! ”, shkroi në mbishkrimin e imazhit.

Menjëherë pas publikimit kanë vërshuar komentet e shumta nga fansat të cilat, një pjesë e madhe e tyre ishin pozitive./SHQIP.com