Lajme

Memli Krasniqin e uron gruaja pasi zgjedhet kryetar i PDK-së

Memli Krasniqi me bashkëshorten e tij Meliza.

Meliza, bashkëshortja e Memli Krasniqi ka uruar partnerin e saj për zgjedhjen kryetar në Partinë Demokratike të Kosovës, shkruan SHQIP.

Krasniqi përmes Facebook-ut, duke iu referuar Memli Krasniqit, shkruan se ky është ndryshimi në të ajo cilin beson.

”Urime Memli Krasniqi. Change, I believe in”, ka shkruar ajo.

Memli Krasniqi është zgjedhur kryetar i PDK-së në konventën e cila është mbajtur sot.

Krasniqi u zgjodh në krye të PDK-së me 469 vota pro dhe shtatë kundër./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.75
Sot : 27/09/2022