Rozë

Melisa i “hakmerret” Arbnorës

Melisa dhe Arbnora mbrëmë janë përballur në Dance Albania.

Edhe pse Melisa ishte e dyta në liste ajo kishte fatin që të garonte me aktoren kosovare që ishte më pak e vlerësuar.

Kjo e fundit edhe është eliminuar nga ky program – e cila u pa edhe si hakmarrje e këngëtares, pasi javën e kaluar ajo tha se Melisa nuk e meriton të jetë këtu.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë, që Arbnora eliminohet – pasi ajo ishte larguar edhe në javën e dytë.

/Shqip.com